Nicolas Pepe podjął decyzję odnośnie swojej przyszłości?!

Piłkarz Lille, Nicolas Pepe to jedno z głośniejszych nazwisk w trakcie letniego okna transferowego. Zawodnik francuskiej ekipy zaimponował swoją grą czołowym europejskim zespołom. Iworyjczyka łączono z wieloma klubami. Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom mediów, gracz podjął decyzję odnośnie swojej przyszłości.

Początkowo wyraźnym faworytem w wyścigu o podpis 24-latek był Bayern Monachium. Mistrz Niemiec tego lata chce przebudować skład, a Pepe miał zostać jedną z głównych twarzy „nowego” Bayernu. W pewnym momencie, wszelkie doniesienia o przenosinach zawodnika do Bundesligi mocno ucichły. Wydaje się, że niemiecki klub bardziej obrał sobie na cel Leroya Sane, aniżeli gracza Lille.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Oczywiście przy tak dużym transferze nie mogło zabraknąć pogłosek o zainteresowaniu ze strony angielskich ekip. Zarówno przedstawiciele Liverpoolu, jak i Manchesteru United mieli pozytywnie rozpatrywać ewentualny transfer 24-latka. Ostatnie doniesienia sugerowały jednak, iż determinację, by sprowadzić zawodnika wykazują dwa kluby.

Mowa o Interze i Atletico Madryt. To właśnie te zespoły miały zadeklarować zarządowi Lille, że są w stanie zapłacić za Nicolasa Pepe nawet 80 milionów funtów. Francuski klub już przed startem okna transferowego oznajmił, że sprzeda zawodnika latem, jeżeli pojawi się stosowna oferta.

Według doniesień Le10 Sport, Nicolas Pepe miał wskazać klub, w którym chce występować podczas sezonu 2019/2020. Jest to PSG. Mistrz Francji być może straci w najbliższym czasie swoją wielką gwiazdę, Neymara. Brazylijczyk jest zdeterminowany, by wrócić do Barcelony. Tę sytuację chciałby wykorzystać Pepe. 24-latek widzi siebie jako następcę Neymara w Paryżu.

Nie wiadomo na razie jaki jest stosunek zarządu PSG do takiego transferu. Niewykluczone, że przy ewentualnej sprzedaży Neymara, paryska ekipa zwróci się do Lille z zapytaniem o transakcję związaną z Nicolasem. Pytanie, czy Iworyjczyk nadal będzie zawodnikiem tego zespołu.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy