„Nie ma lepszego trenera dla mnie” – Tammy Abraham liczy na szansę w Chelsea!

Zakaz transferowy Chelsea powoduje, że klub musi radzić sobie „z tym co ma”. Zapewne zespół ze Stamford Bridge wprowadzi do pierwszej drużyny kilku wypożyczonych wcześniej zawodników. Takim piłkarzem może być m.in. Tammy Abraham. Angielski napastnik wyznał w wywiadzie, iż liczy na współpracę z Frankiem Lampardem.

Spory orzech do zgryzienia będzie mieć nowy trener Chelsea w kontekście pozycji napastnika. Pozycja ta wydaje się najmniej klarowna jeśli chodzi o przyszły sezon klubu. W składzie jest Olivier Giroud. Do grupy zawodników dołączą zapewne na przedsezonowe zmagania Michy Batshuayi oraz Tammy Abraham. Obaj piłkarze spędzili ostatnie rozgrywki na wypożyczeniach.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Trudno jednak wskazać z tej trójki napastnika, który może zostać bezsprzecznym numerem jeden. Z pewnością diametralny wpływ na tę pozycję w Chelsea będą mieć przygotowania do nowego sezonu. Niektórzy mogą zatem zyskać, inni natomiast sporo stracą. Na swoją szansę w ekipie „The Blues” liczy Tammy Abraham. Anglik przyznał w wywiadzie, że czuje się gotowy do gry w niebieskiej koszulce.

Odbyłem rozmowę z klubem na temat przedsezonowych przygotowań. Obecnie spędzę jakiś czas na wypoczynku, a następnie wrócę do treningów. Czuję, że jestem gotowy na Premier League. Nie ma lepszego czasu dla młodych piłkarzy w Chelsea, niż teraz. Dam z siebie wszystko.

21-latek wypowiedział się także na temat ewentualnej pracy Franka Lamparda na Stamford Bridge – Jeśli Lampard przejmie stanowisko trenera, to będzie świetna wiadomość. Wierzę w swoje umiejętności i myślę, że nie ma lepszego trenera dla mnie. Jest to osoba, którą oglądałem, gdy dorastałem. Był w Chelsea od zawsze. Jody (asystent Lamparda) trenował mnie w młodszych zespołach. Są zatem same pozytywy.

Według niektórych dziennikarzy, Tammy Abraham jest głównym faworytem do roli pierwszego napastnika „The Blues”. Nie można jednak na starcie skreślać Michy’ego Batshuayiego. Belg zapewne powalczy o skład w Chelsea.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy