Nie ma szans na transfer Neymara – „Prędzej Messi przejdzie do PSG”

Neymar
Neymar

Od momentu przeprowadzki Neymara do PSG, media niejednokrotnie informowały o chęci powrotu 28-latka do Hiszpanii. Na ten moment, nic nie wskazuje na to, że Neymar zagra w najbliższej przyszłości w La Liga. Jak twierdzi Wagner Ribeiro, były agent zawodnika, Brazylijczyk jest szczęśliwy w Paryżu.

Piłkarze PSG w końcu osiągnęli upragniony finał Ligi Mistrzów. Francuski zespół stoi przed wielką szansą, by zdobyć prestiżowy puchar. Zadanie z pewnością nie należy do najłatwiejszych, gdyż przeciwnikiem podopiecznych Thomasa Tuchela jest Bayern.

Neymar zostaje w PSG

O sytuację Brazylijczyka został zapytany Wagner Ribeiro, jeden za agentów, który współpracował z zawodnikiem – Był taki okres, gdy wykazywał frustrację, którą powodowała kontuzja. Rozważał powrót do Barcelony czy grę w Realu Madryt. Dzisiaj sytuacja jest zupełnie inna. Widać jego radość.

Jest szczęśliwy. Myślę, że zostanie w PSG przez najbliższe dwa lata. Na ten moment prędzej Messi przejdzie do PSG, niż Neymar wróci do Barcelony. To samo dotyczy Cristiano Ronaldo. Mówię całkiem poważnie. Potęgę ekonomiczną Kataru nie można lekceważyć.

 

Komentarze

komentarzy