„Nie martwię się transferem Hazarda”

Maurizio Sarri i Eden Hazard
Maurizio Sarri i Eden Hazard

Powrót Zinedine’a Zidane’a do Realu Madryt sprawił, ze fani Chelsea powoli zaczynają nerwowo reagować na wszystkie doniesienia związane z transferem Edena Hazarda. W zupełnie innej sytuacji jest Maurizio Sarri, który w ostatnim wywiadzie zdradził, że nie ma zamiaru przejmować się wszystkimi doniesieniami na ten temat.

Belg jest związany z odejściem do stolicy Hiszpanii od wielu lat. Obecna umowa skrzydłowego wygasa w 2020 roku i do tej pory gracz „The Blues” odrzucił kilka ofert jej przedłużenia. Wydaję się zatem, że zawodnik zdecydował o swojej przyszłości, a Chelsea jeśli nie chce stracić go za rok na zasadzie wolnego transferu, musi pomyśleć o jego sprzedaży już za kilka miesięcy.

– Nie rozmawiałem z Edenem na temat Zidane’a. W tej chwili nic nie wiem na temat tej sytuacji i nie zamierzam się tym martwić. Pragnę mieć w swoim zespole graczy, którzy jedynie chcą grać w tej drużynie.

Hazard wielokrotnie wspominał, że Francuz jest dla niego idolem z dzieciństwa i gra pod jego dowództwem byłaby czymś w rodzaju spełnienia marzeń. Czy chęć zmiany klubu przez gwiazdę ekipy ze Stamford Bridge odczuwają jego koledzy z drużyny?

– Nigdy nie powiedział nam nic o Realu Madryt. Myślę, że nadal zamierza grać dla Chelsea – wyjaśnił Willian.

Jak będzie w rzeczywistości? Na to pytanie poznamy odpowiedź zapewne dopiero na końcu obecnego sezonu.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy