„Nie powinienem tego mówić, nie teraz, definitywnie nie” – Raheem Sterling o dawnej sympatii klubowej

Raheem Sterling
Raheem Sterling

Końcówka sezonu pozwala dziennikarzom na przeprowadzanie „luźniejszych” wywiadów”. Poruszane są w rozmowach tematy niekoniecznie związane z aktualną piłką. Taką dyskusję przeprowadził z Daily Mirror Raheem Sterling. Anglik wyznał, komu kibicował ponad dziesięć lat temu.

Większość ekip z Premier League zakończyła zmagania na ten sezon. W rytmie treningów pozostało zaledwie kilka drużyn. W tym gronie są podopieczni Pepa Guardioli. Manchester City powalczy w sobotę o trzeci puchar w tym sezonie, rywalizując z Watford w FA Cup. Bez wątpienia faworytem tego spotkania jest mistrz kraju.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

W natłoku przygotowań, Raheem Sterling miał jednak czas, by udzielić bardzo ciekawej wypowiedzi. Anglik zdradził bowiem, jakiej drużynie kibicował „za dzieciaka” – Nie powinienem tego mówić, nie teraz, definitywnie nie. Za czasów młodości byłem wielkim fanem Manchesteru United. Mam ich koszulkę z meczu, gdy sięgali po ostatni Puchar Anglii. Byłem na finale w 2007 roku.

Wybór „Czerwonych Diabłów” jest o tyle ciekawy, iż jak wiadomo, Raheem Sterling spędził kluczowe trzy lata swojej kariery w Liverpoolu. To właśnie na Anfield, angielski zawodnik zdobył bardzo cenne doświadczenie oraz osiągnął renomę w Premier League. W 2015 roku 24-latek przeniósł się do Manchesteru City. Od tego czasu, Sterling zdobył dwa tytuły mistrzowskie oraz trzy puchary ligi angielskiej.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy