Nie tylko Bayern? Callum Hudson-Odoi może otrzymać jeszcze jedną ofertę!

Callum Hudson-Odoi
Callum Hudson-Odoi

Mało kto spodziewał się, że w kontekście zimowego okna transferowego, „najgłośniejszym” piłkarzem Chelsea będzie Callum Hudson-Odoi. Młody Anglik jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników „The Blues”. Nie zaskakuje zatem zainteresowanie 18-latkiem ze strony europejskich zespołów. Jak donoszą media, Bayern może nie być osamotniony w staraniach o zakontraktowanie Calluma. 

Spory rozgłos ofensywny zawodnik otrzymał w trakcie letnich przygotowań. Callum Hudson-Odoi rozegrał kilka spotkań w meczach towarzyskich, prezentując się z bardzo dobrej strony. Kiedy jednak nadeszły zmagania w lidze, 18-latek został odsunięty na boczny tor. Pozycja piłkarza w zespole zmieniła się w momencie, gdy media zaczęły dość regularnie łączyć zawodnika z transferem do Bayernu.

Wykorzystaj kod KASA120 i zgarnij bonus!

Przedstawiciele niemieckiego klubu nie zamierzali kryć się z chęcią pozyskania 18-latka. Hasan Salihamidzic niejednokrotnie przyznał w wywiadzie, że młody Anglik jest celem transferowym klubu. W tym momencie zarząd Chelsea zaczął tracić grunt pod nogami. Przedstawiciele klubu postanowili zaoferować zawodnikowi kilka ofert nowego kontraktu. Żadna z nich nie została przyjęta przez Calluma. Stanowisko piłkarza jest bowiem jasne. Hudson-Odoi zamierza odejść z Londynu.

Jak się okazuje, nie tylko Bayern bacznie obserwuje zawodnika. Również ligowy rywal Chelsea, Liverpool chciałby sprowadzić do swojego zespołu utalentowanego piłkarza. Jak informują niemieckie źródła, osoby związane z „The Reds” miały już się spotkać z rodziną zawodnika, by przedyskutować ewentualną przeprowadzkę 18-latka.

Nie byłby to jedyny przypadek, kiedy Liverpool sięga po młodego piłkarza Chelsea. W 2017 roku Dominic Solanke zamienił Stamford Bridge na Anfield. Pod opieką Juergena Kloppa, Solanke rozegrał całkiem udany sezon 2017/2018. Obecne rozgrywki nie były już tak optymistyczne. Brak gry spowodował, iż napastnik młodzieżowej reprezentacji Anglii przeniósł się na początku stycznia do Bournemouth za 20 milionów funtów.

Wykorzystaj kod KASA120 i zgarnij bonus!

Komentarze

komentarzy