Nie tylko Upamecano. Bayern ustalił transfer jeszcze jednego defensora?!

W niedziele Bayern Monachium wydał oficjalny komunikat, w którym poinformował, iż Dayot Upamecano od 1 lipca 2021 roku będzie graczem „Bawarczyków”. Według ostatnich doniesień mediów, mistrz Niemiec intensywnie pracuje nad sprowadzeniem jeszcze jednego defensora. Omar Richards ma trafić do Monachium.

W porównaniu z transferem Upamecano, przeprowadzka 22-latka z pewnością będzie znaczniej mniej medialna. Po pierwsze, Omar Richards to aktualnie zawodnik Readling, czyli zespołu rywalizującego na co dzień w Championship. Po drugie, „Bawarczycy” nie zapłacą za lewego defensora nawet jednego funta.

Omar Richards zostanie zawodnikiem Bayernu

Richards ma bowiem ważny kontrakt z Reading do końca obecnego sezonu. W związku z tym, Anglik może rozmawiać z klubami w sprawie swojej przyszłości. Jak twierdzi Christian Falk, Omar Richards podjął już decyzję w kontekście swojego kolejnego zespołu.

22-latek ma trafić do Monachium na zasadzie wolnego transferu. Podobnie jak w przypadku Upamecano, Bayern będzie mógł ogłosić te wzmocnienie w każdej chwili.