Nie Vitor Pereira, a Frank Lampard? Everton cały czas szuka nowego trenera!

W połowie stycznia Rafa Benitez został zwolniony z funkcji szkoleniowca Evertonu. Zarząd „The Toffees” poszukuje teraz nowego trenera. Choć faworytem władz klubu był Vitor Pereira, to oburzenie kibiców może sprawić, że klub skieruje uwagę na inną osobę. Jednym z kandydatów jest Frank Lampard.

Spore zaskoczenie wzbudziły doniesienia dotyczące faworyta na stanowisko trenera Evertonu. Jest nim Vitor Pereira, były szkoleniowiec Porto, Olympiakosu, Fenerbahce czy Shanghai Port. CV tego szkoleniowca nie jest zatem imponujące, dodatkowo jego praca w niektórych miejscach pozostawiała wiele do życzenia. Nic dziwnego, że kibice Evertonu są rozczarowani taką kandydaturą.

A może Frank Lampard?

Jak informuje jednak „The Athletic”, wybór nowego szkoleniowca „The Toffees” nie jest jeszcze rozstrzygnięty. Według wspominanego źródła, spore szanse ma również Frank Lampard, który pozostaje bez pracy od stycznia 2021 roku, gdy został zwolniony z Chelsea. Angielskiego szkoleniowca łączono z kilkoma zespołami, ale do tej pory nie wrócił na ławkę trenerską.

Komentarze

komentarzy