Niekończąca się opowieść. Jorginho odejdzie do Juve?!

Agenci w piłkarskim środowisku potrafią namieszać. Doskonale znamy zagrywki między innymi Mino Raioli, który niejednokrotnie wypowiadał się negatywnie o klubach lub trenerach swoich piłkarzy. Nieco inną taktykę ma z kolei Joao Santos, na co dzień przedstawiciel reprezentujący Jorginho. Brazylijczyk bowiem co jakiś czas stara się przypominać, że jego klient w każdej chwili może podążyć za swoim trenerskim mentorem.

Poniekąd transfer Jorginho do Chelsea był pewnego rodzaju zaskoczeniem. Pomocnik mógł liczyć bowiem na ofertę od Manchesteru City, czyli ówczesnego mistrza Anglii, który szukał wówczas następcy dla Fernandinho. Mimo to reprezentant Włoch postanowił wybrać ofertę od Maurizio Sarriego i trafił do Londynu.

Po odejściu doświadczonego trenera do Turynu rozpoczęła się fala spekulacji. Dobrze w nich odnalazł się agent, który pewnego razu powiedział, że Jorginho zostaje w Chelsea, aby kilka dni później przyznać o nieoczekiwanym rynku i możliwym transferze do Juve. Kilka miesięcy później Santos ponownie rozpoczął debatę na temat transferu.

– Czytałem różne plotki, ale nie miałem kontaktu z Juve. Ani z Sarrim ani z dyrektorem Fabio Paraticim. Żaden z nich nie zadzwonił do mnie w tej sprawie. Na obecny moment nic nie wiem o tej sytuacji. Jorginho jest bardzo szczęśliwy w Londynie, gdzie udowadnia swoją wartość i nadal ma trzy lata umowy. W rzeczywistości w lipcu możemy rozpocząć rozmowy, aby przedłużyć jego umowę z Chelsea. Nie wiem także jaka jest strategia transferowa Juventusu.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

28-latek w obecnym sezonie jest kluczowym piłkarzem Franka Lamparda. W ostatnich miesiącach nieco lepiej prezentuje się Mateo Kovacić i to Serb uważany jest za lidera środka pola. Mimo to często praca reprezentanta Włoch pozostaje nieoceniona głównie podczas spotkań z teoretycznie słabszymi rywalami.

Mamy jednak wrażenie, że plotki związane z przenosinami tego gracza do Juventusu jeszcze do nas wrócą. Najprawdopodobniej agent chce także wymusić działanie na Chelsea, aby jak najszybciej zaoferować graczowi nową umowę.

Komentarze

komentarzy