Niemcy – Węgry – data, godzina, transmisja

Czas na drugi występ Niemców i Węgrów na Euro 2024. Kiedy jest mecz Niemcy – Węgry? O której godzinie i gdzie oglądać transmisję spotkania? Pojedynek zaplanowano na sobotę, 19 czerwca i rozpocznie się o godzinie 18:00. Wszelkie szczegóły omówiono w poniższym tekście.

Informacje i statystyki przed meczem Niemcy – Węgry

Niemcy i Węgrzy mają już za sobą pierwsze mecze na trwającym turnieju. Gospodarze imprezy zgodnie z oczekiwaniami, bez żadnych kłopotów odprawili z kwitkiem Szkotów. Zaskakiwać może jednak rozmiar zwycięstwa, bowiem wynik 5:1, to rozstrzygnięcie, którego wielu się nie spodziewało. To pokazuje, że podopieczni Juliana Nagelsmanna poważnie myślą o walce o tytuł. Węgrzy na inaugurację Euro 2024 próbowali się postawić Szwajcarom, ale nic z tego nie wyszło i mecz zakończył się wygraną „Helwetów” 3:1. To sprawia, że Szwajcarzy urośli obok Niemców do faworytów w kontekście awansu do fazy pucharowej Mistrzostw Europy.

Niemcy są faworyzowani w starciu z Węgrami, co nie może dziwić, kiedy porówna się siłę obu reprezentacji oraz wspomniane wyniki z pierwszej kolejki fazy grupowej Euro 2024. Ciekawie wygląda za to historia bezpośrednich meczów, która sprawia, że można zastanowić się nad szansami popularnych Madziarów. Węgrzy nie przegrali bowiem z Niemcami od trzech spotkań, dwukrotnie remisując i wygrywając ostatni mecz w Lidze Narodów UEFA (1:0). Wydaje się jednak, że Euro 2024 to zupełnie inna historia i jak pokazali Niemcy w swoim pierwszym pojedynku na tym turnieju, trudno będzie o inne rozstrzygnięcie, niż ich kolejne przekonywujące zwycięstwo. Szczegółowa analiza meczu Niemcy – Węgry wraz z typami bukmacherskimi dostępna jest do przeczytania tutaj.

Kiedy i o której grają Niemcy – Węgry?

Mecz Niemcy – Węgry zostanie rozegrany 19 czerwca, o godzinie 18:00.

Gdzie odbędzie się mecz Niemcy – Węgry?

Pojedynek odbędzie się na MHPArena w Stuttgarcie. Na trybunach może zasiąść nawet 51 000 widzów.

Gdzie będzie można obejrzeć transmisję z meczu Niemcy – Węgry?

Transmisja na żywo pojawi się na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. Internauci mogą skorzystać ze strony internetowej i aplikacji tego nadawcy.

Kto będzie sędzią Niemcy – Węgry?

Zawody poprowadzi popularny Holender, Danny Makkelie.

Kto skomentuje mecz Niemcy – Węgry?

Mecz Niemców z Węgrami skomentuje duet Sławomir Kwiatkowski i Marek Wasiluk.