Nieoczekiwany zwrot akcji w sprawie Pogby. Francuz trafi do Barcelony?

Paul Pogba
Paul Pogba

Paul Pogba był w ostatnim czasie łączony z Realem Madryt i Juventusem. Jak się okazuje, Francuz rozmawiał również z działaczami Barcelony.

Mistrz świata z 2018 roku wrócił do Manchesteru United cztery lata temu za 105 milionów euro, stając się najdroższym piłkarzem świata. Dotychczas rozegrał w zespole “Czerwonych Diabłów” 143 spotkania, w których zanotował 31 goli i tyle samo asyst.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Obecne rozgrywki są dla niego niezbyt udane. Zaledwie osiem razy pojawił się na placu gry, gdyż do tej pory przez większość czasu leczył kontuzje.

Cały czas do mediów trafiają sprzeczne doniesienia na temat przyszłości Francuza. Paul Pogba już miał wstępnie rozmawiać z Realem Madryt czy Juventusem. Ostatnio mówiło się także o tym, że piłkarz może przedłużyć umowę z Manchesterem United. Okazało się jednak, że na pomocnikiem interesuje się jeszcze jeden klub.

Jak wynika z informacji Guillema Balague, piłkarz wstępnie porozumiał się z Barceloną. Transfer podobno jest już tylko pogadania się działaczy “Blaugrany” z Manchesterem United. Według doniesień mediów, 20-krotny mistrz Anglii oczekuje za Paula Pogbę około 100 milionów euro.

Komentarze

komentarzy