Niepewna przyszłość Marcusa Rashforda!

Wielkim przebojem już ponad sześć lat temu Marcus Rashford wkroczył do pierwszej drużyny Manchesteru United. 24-latek przez kilka sezonów był kluczowym ogniwem „Czerwonych Diabłów”. Obecna kampania nie jest dla Anglika specjalnie udana. Niewykluczone, że Rashford zdecyduje się na zmianę klubu.

Gdy Marcus Rashford rozpoczynał swoją przygodę z poważnym futbolem, nikt nie miał wątpliwości, że zespół z Old Trafford posiada w swoich szeregach prawdziwy diament. Od sezonu 2017/2018 do kampanii 2020/2021, Anglik był kluczowym elementem układanki w Manchesterze United.

Rashford zastanawia się nad swoją przyszłością

W obecnych rozgrywkach jest nieco inaczej. Po części to efekt kontuzji z jaką zmagał się Rashford. 24-latek przez pewien czas grał z problemami zdrowotnymi, które wpływały na jego dyspozycje. W pewnym momencie potrzebna była przerwa. Rashford wrócił do gry w połowie października 2021 roku i od tego momentu szuka swojej formy.

Przeciętna dyspozycja oraz niepewne miejsce w drużynie powodują, że Marcus Rashford zastanawia się nad swoją przyszłością. Jak informuje Fabrizio Romano, Anglik oczekuje klarownej sytuacji. Kontrakt napastnika obowiązuje do końca czerwca 2023 roku, ale Manchester United posiada opcję przedłużenia o dwanaście miesięcy.

Komentarze

komentarzy