Nieprawdopodobny wynik w meczu klasy okręgowej. Piłkarze Wybrzeża Rewalskiego Rewal wygrali… 53:0!

Trwają mecze reprezentacyjne, więc największe i jednocześnie najważniejsze ligi świata mają przerwę. Rywalizują natomiast zespoły z niższych klas rozgrywkowych. Dużą uwagę skupił pojedynek z zachodniopomorskiej okręgówki, gdzie piłkarze Wybrzeża Rewalskiego Rewal pokonali drużynę Pomorzanin Nowogard aż… 53:0.

Wynik jest niesamowity, gdyż sytuacja była bardzo niecodzienna. Pomorzanin Nowograd przyjechał zdziesiątkowany na starcie z ekipą Wybrzeże Rewalskie Rewal. Na murawę wybiegło raptem ośmiu graczy. Wcześniejsze dwa spotkania Pomorzanin Nowogard musiał oddać walkowerem, więc sytuacja klubu była bardzo nieciekawa i wymagała tak brutalnych ruchów.

Nowy rekord?

Piłkarze Wybrzeża Rewalskiego Rewal prowadzili do przerwy 26:0, a mecz ostatnie zakończył się rezultatem 53:0. Taki wynik sprawia, iż jest to najprawdopodobniej najwyższa wygrana w historii oficjalnych spotkań piłki nożnej w naszym kraju. Wcześniejszy rekord nalezał do ekipy TPS II Winogrady, która w sierpniu 2020 roku wygrała z drużyną Big Show FC aż 46:0. Pojedynek rozgrywano w ramach Pucharu Polski.