Niesamowita końcówka w Paryżu. PSG wygrywa mecz rzutem na taśmę! [WIDEO]

Trwa walka o mistrzostwo Ligue 1. Ku zaskoczeniu wielu, PSG nie ma tak komfortowej sytuacji, jak bywało to w ostatnich sezonach. Zespół Mauricio Pochettino zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do Lille. Ta różnica mogła być większa, gdyż paryski klub miał ogromne problemy w meczu z St. Etienne. Ostatecznie pojedynek zakończył się zwycięstwem mistrza Francji.

W środku tygodnia piłkarze PSG rozgrywali bardzo ważny pojedynek w Lidze Mistrzów. Zapewne z tego też powodu, Mauricio Pochettino zdecydował się na kilka zmian w swojej drużynie, wystawiając takich graczy jak Rico, Kehrer, Bakker, Sarabia czy Rafinha. Brak najważniejszych piłkarzy był widoczny w szeregach PSG. Mistrz Francji miał spore problemy ze stworzeniem sobie dogodnej sytuacji.

Niesamowita końcówka spotkania

Na pierwszego gola tego meczu musieliśmy czekać do 78. minuty. Dość niespodziewanie do siatki trafili goście, a dokładniej Bouanga. PSG szybko odpowiedziało. Bramkę strzelił Mbappe. Chwilę później Francuz miał na swoim koncie już drugiego gola, ponieważ wykorzystał rzut karny. Gdy wydawało się, że PSG wygra 2:1, do głosu doszli jeszcze goście.

Sensacyjnie do siatki w 92. minucie trafił Hamouma, który skorzystał z błędu Rico. Choć piłkarze PSG mieli mało czasu na reakcję, to podopiecznym Pochettino udało się strzelić decydującego gola.

Świetne dośrodkowanie Di Marii wykorzystał Icardi, który dał trzy punkty PSG.