Niesamowite emocje w National League. Ben Foster bohaterem Wrexham! [WIDEO]

W hicie angielskiej National League, Wrexham rywalizowało na własnym obiekcie z Notts County. Obie ekipy walczą o bezpośredni awans do League Two. Emocjonujące starcie drużyn zakończyło się zwycięstwem Wrexham 3-2. Wynik mógł być inny, ale Ben Foster obronił rzut karny w doliczonym czasie gry.

Foster wrócił do gry kilka miesięcy po ogłoszeniu zakończenia kariery. Już 40-letni bramkarz podpisał krótkoterminową umowę z Wrexham i od razu wskoczył między słupki drużyny. W hicie National League, zawodnicy Wrexham rywalizowali u siebie z Notts County. Do przerwy prowadzili goście 1-0.

Ben Foster bohaterem Wrexham

Gospodarze zdołali odwrócić losy rywalizacji, wychodząc na prowadzenie w 69. minucie. Chwilę później jeden z zawodników Notts County doprowadził do wyrównania. Taki wynik nie utrzymywał się długo, gdyż w 78. minucie Wrexham ponownie wyszło na prowadzenie. W doliczonym czasie gry goście otrzymali rzut karny.

Jedenastkę obronił jednak Ben Foster, który został bohaterem swojej ekipy. Aktualnie Wrexham jest na pierwszym miejscu w tabeli z przewagą trzech oczek nad Notts County. Przypomnijmy, iż Wrexham to klub należący do aktora, Ryana Reynoldsa.