Niesamowity mecz Lucasa Ocamposa. Strzelił gola i uratował swój zespół… jako bramkarz! [WIDEO]

Ten mecz Lucas Ocampos najprawdopodobniej zapamięta do końca swojej kariery. To miała być dość łatwa przeprawa Sevilli. Tymczasem zespół Julena Lopeteguiego drżał o wynik do ostatnich sekund. Bohaterem drużyny został wspomniany Ocampos, który nie tylko strzelił jedynego gola w tym spotkaniu, ale również zaliczył kluczową interwencję… będąc bramkarzem!

Sevilla jest na dobrej drodze, by zagwarantować sobie udział w Lidze Mistrzów podczas sezonu 2020/2021. Po porażce Villarreal z Barceloną, ekipa z Estadio Ramon Sanchez Pizjuan mogła powiększyć swoją przewagę nad piątym miejscem do sześciu punktów. Warunek był jeden. Sevilla musiała ograć na własnym obiekcie Eibar.

Lucas Ocampos bohaterem

To nie był łatwy mecz dla graczy Lopeteguiego. Choć Sevilla przeważała w kontekście posiadania piłki, to znacznie więcej sytuacji bramkowych stworzyli goście. Bohaterem spotkania został Lucas Ocampos.

Argentyńczyk w 56. minucie rywalizacji zdobył jedynego gola w tej rywalizacji. Wszyscy zapamiętają jednak występ 25-latka za zupełnie inną sytuację. Pod koniec meczu murawę z powodu urazu opuścił Tomas Vaclik. Sevilla wykorzystała limit zmian, dlatego między słupkami musiał stanąć gracz z pola. Trudnego zadania podjął się nie kto inny, a Lucas Ocampos.

Argentyńczyk w doliczonym czasie gry zanotował świetną interwencję po uderzeniu… bramkarza Eibaru. Marko Dmitrovic spróbował wpisać się na listę strzelców, jednakże Lucas Ocampos uwodnił, iż może poradzić sobie nawet w roli golkipera.

Komentarze

komentarzy