Niesamowity mecz w Championship. Siedem goli w pierwszej połowie!

W futbolu zdarzają się różne mecze. Z pewnością starcie Wigan z Hull w Championship zostanie zapamiętane na długo. Wszystko za sprawą postawy zawodników jednej z drużyn w pierwszej połowie. Gracze Wigan do gwizdka oznaczającego przerwę zdobyli… siedem goli.

Mecz obu ekip jest niezwykle istotny dla gości. Piłkarze Hull walczą bowiem o utrzymanie. Przed 44. kolejką, „Tygrysy” zajmowały 22. miejsce w tabeli, mając jednak stratę tylko jednego punktu do bezpiecznego miejsca. Ekipa z KCOM Stadium musiała zatem dołożyć wszelkich starań, by powiększyć swój dorobek, który pozwoli im cieszyć się z gry w Championship w kolejnym sezonie.

Deklasacja Wigan

W meczu z Wigan, gracze Hull na pewno nie poprawią swojej pozycji. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą bowiem… 7:0. Strzelanie na DW Stadium już w 2. minucie rozpoczął Naismith.

Do końca pierwszej połowy do siatki trafiali jeszcze Moore (dwukrotnie), Dowell (dwukrotnie), Lowe oraz Williams.