Nietypowa wpadka. Wzięła Bonucciego za… kibica! [WIDEO]

Reprezentacja Włoch awansowała do finału Euro 2020, pokonując Hiszpanię po serii rzutów karnych. Piłkarze Manicniego wpadli w zrozumiałą euforię. Leonardo Bonucci podbiegł do kibiców, by świętować sukces. Jak się okazało, defensor włoskiej reprezentacji miał problem z powrotem na murawę, gdyż kobieta odpowiadająca za porządek w trakcie meczu wzięła piłkarza za… kibica. 

Biorąc pod uwagę postawę obu reprezentacji na tym turnieju, faworytem półfinałowej potyczki była reprezentacja Włoch, która prezentowała się na murawie znacznie lepiej od Hiszpanów. Piłkarze Luisa Enrique rozegrali jednak bardzo dobre spotkanie i doprowadzili do dogrywki, a następnie do serii rzutów karnych.

Groteskowa pomyłka

Jedenastki lepiej wykonywali Włosi, którzy mogli cieszyć się z awansu do finału. Leonardo Bonucci postanowił świętować razem z kibicami. Jak się okazało, defensor miał problem z powrotem do kolegów.

Pani odpowiadająca za porządek na stadionie wzięła najprawdopodobniej Bonucciego za jednego z kibiców. Choć nie mieliśmy okazji zobaczyć finału całej sprawy, to z pewnością ostatecznie Bonucci został wpuszczony.