Nietypowy problem przy transferze Fabinho

Fabinho

Liverpool podczas letniego okienka transferowego zmienia środek pola. The Reds miał opuścić Fabinho. Brazylijczyk był już jedną nogą w Al-Ittihad. Media donoszą jednak, że transfer może skomplikować się przez… psy Fabinho.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Psy Fabinho uniemożliwią transfer?

Fabinho miał na dniach zostać ogłoszony piłkarzem Al-Ittihad. Brazylijczyk po nieudanej kampanii w Liverpoolu stał się jednym z kandydatów do opuszczenia The Reds, a Arabia Saudyjska była kuszącym kierunkiem. Jak donoszą media, kwestia transferu nieco się skomplikowała. Wszystko przez prawo obowiązujące w Arabii Saudyjskiej. Zabronione jest przywożenie ras „niebezpiecznych i agresywnych”. Fabinho posiada dwa buldogi francuskie. W Arabii Saudyjskiej właśnie ta rasa uważana jest za niebezpieczną i agresywną.

Bayern alternatywą Fabinho

Fabinho jest mocno zżyty ze swoimi psami i trudno spodziewać się, aby w jego przypadku nie zrobiono wyjątku. Brazylijczyk ma jednak kilka alternatyw, jeżeli nie porozumie się z Al-Ittihad. Zainteresowanych usługami 29-latka jest wiele klubów z Europy, a wśród nich między innymi Bayern Monachium.

Fot. Pressfocus

Komentarze

komentarzy