Nowa oferta za Maguire’a! Rekord transferowy tuż za rogiem!

Harry Maguire (fot.skysports)
Harry Maguire (fot.skysports)

Ogromne kwoty transferowe nie robią już wielkiego wrażenia. Jeszcze kilka lat temu, transakcje na poziomie 50-60 milionów odbijały się szerokim echem w mediach. Obecnie, jest to „norma” w topowych europejskich klubach. Niewykluczone, ze w najbliższym czasie będziemy świadkami nowego rekordu!

Harry Maguire swoją grą wzbudził zainteresowanie dwóch czołowych zespołów w Anglii. O 26-letniego defensora zabiegają ekipy z Manchesteru. Początkowo, faworytem w wyścigu o obrońcę były „Czerwone Diabły”. Jakiś czas temu, na prowadzenie wyszedł obecny mistrz Anglii. Biorąc pod uwagę wtorkowe doniesienia mediów, to Manchester United ponownie jest na pole position w kontekście transferu zawodnika Leicester.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Jak informuje bowiem Sky Sports, zespół prowadzony przez Ole Gunnara Solskjaera wystosował nową ofertę za reprezentanta Anglii. Klub z Old Trafford zaproponował bowiem 70 milionów funtów. Źródło sugeruje także, iż Leicester niechętnie spogląda na taką propozycję.

W jednej kwestii media nie mają jednak wątpliwości. To Manchester United jest obecnie faworytem w wyścigu o defensora. Jeśli opisywaną ofertę przyjąłby zarząd „Lisów”, to Harry Maguire zostałby drugim najdroższym obrońcą w historii. Pozycja lidera nadal leżałaby w rękach Virgila van Dijka, za którego Liverpool zapłacił 75 milionów funtów.

Zainteresowanie Anglikiem ze strony Manchesteru City może jednak sugerować, iż Leicester nie przyjmie jeszcze takiej oferty, mając nadzieję, że do klubu wpłynie nowa propozycja, która zagwarantowałaby defensorowi „Lisów” miano najdroższego obrońcy w historii. Pytanie, czy Anglik jest wart takich pieniędzy?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy