„Nowa umowa Hazarda? Klub zrobił już swoje”

Temat nowego kontraktu Edena Hazarda wciąż pozostaje otwarty
Temat nowego kontraktu Edena Hazarda wciąż pozostaje otwarty

Kontrakt Edena Hazarda nadal jest priorytetem na najbliższe miesiące dla Chelsea. Po podpisaniu nowych umów z Cesarem Azpilicuetą i N’Golo Kante, Belg wciąż zwleka z decyzję i być może ta saga potrwa przynajmniej do letniego okienka transferowego.

Sprawa umowy belgijskiego skrzydłowego jest bardzo zagmatwana. Maurzio Sarri w ostatnim wywiadzie zasugerował, że londyński klub prowadzi cotygodniowe rozmowy z agentem 27-latka. Kontrakt skrzydłowego wygasa w czerwcu 2020 roku, ale „The Blues” nie chcą zwlekać do lata. Głównie z powodu zainteresowania Realu Madryt, który od kilku sezonów przejawia ogromne zainteresowanie piłkarzem.

– Wiem doskonale, że Eden jest dla nas bardzo ważny. To jednak jego decyzja. Myślę, że klub jest gotowy i zrobił wszystko, aby natychmiast dojść z nim do porozumienia. Chcę, aby z nami został, lecz tylko wtedy, gdy on tego oczekuje.

Sarri wspomniał także o Davidzie Luizie oraz Cesku Fabregasie, których kontrakty wygasają za ledwo ponad pół roku.

– Rozmawiałem o tym z klubem miesiąc temu. Wiem doskonale, że to nie jest łatwe, ale myślę, że możemy dojść do porozumienia. To dla nas ważni gracze. Trudno jest znaleźć środkowego obrońcę na tym poziomie, podobnie jest w przypadku pomocników.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy