Nowe koszulki reprezentacji Polski. Mieszane odczucia kibiców

Wtorek 1 września mija pod hasłem prezentacji nowych koszulek różnych reprezentacji. W tym gronie znalazła się także kadra Polski. Pod względem kolorów, nie ma niespodzianek. W domowych komplecie przeważa biel, z kolei wyjazdowa koszulka pokryta jest kolorem czerwonym. Nie wszystkim sympatykom nowe komplety przypadły do gustu.

Tym razem PZPN ze współpracą z firmą Nike postanowili nawiązać do stylu lat 70. oraz 80. Trudno bowiem nie zauważyć pewnych podobieństw oraz schematów, które towarzyszyły nam kilkadziesiąt lat temu.

Decyzja o powrocie do klasyki ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Część sympatyków docenia nawiązanie do lat świetności polskiej piłki. Niektórzy kibice z kolei uważają, iż czas pójść do przodu, przynajmniej w kontekście stylistyki.

Cena

Po raz kolejny największą uwagę skupiła jednak cena. Według zdecydowanej większości społeczeństwa, 569,99 PLN (tyle kosztuje wersja Vapor Match) to zdecydowanie za dużo. Dostępna jest oczywiście tańsza wersja, jednakże w tym przypadku kibic i tak musi przygotować się na wydatek rzędu 379,99 PLN.

Reprezentacja Polski zaprezentuje się w nowych koszulkach już 4 września w meczu z Holandią.

 

Komentarze

komentarzy