Nowy bramkarz oraz sensacyjna wymiana. Tottenham aktywnie działa na rynku!

Po wielu tygodniach spekulacji, Tottenham dopiął jakiś czas temu zakontraktowanie nowego trenera. Zespół przejął Nuno Espirito Santo. Tym samym ekipa „Kogutów” może skupić się na transferach. Według ostatnich doniesień mediów, londyński zespół już wkrótce powinien ogłosić dwa nowe nazwiska w swojej drużynie. Pierwszym jest Pierluigi Gollini, a drugim Bryan Gil. Z klubem pożegna się natomiast Erik Lamela.

Włoski golkiper, który reprezentował w ubiegłym sezonie barwy Atalanty, ma dołączyć do Tottenhamu na zasadzie wypożyczenia  do 2022 roku z opcją przedłużenia pobytu w Londynie jeszcze o dwanaście miesięcy. Ekipa „Kogutów” zagwarantowała sobie także możliwość sprowadzenia golkipera za kwotę 15 milionów euro. Co więcej, jeśli spełnione zostaną ustalone warunki, Tottenham będzie zobligowany, by wykupić bramkarza z Atalanty.

Wymiana z Sevillą

Drugim transferem Tottenhamu ma być 20-letni piłkarz Sevilli – Bryan Gil. Jak poinformował Fabrizio Romano, Gil trafi do Tottenhamu za kwotę 25 milionów euro plus bonusy, natomiast do Sewilli powędruje Erik Lamela, który tym samym zakończy swoją ośmioletnią przygodę z Tottenhamem.

 

Komentarze

komentarzy