Nowy faworyt na selekcjonera reprezentacji Polski?!

Cały czas pod znakiem zapytania stoi nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Wiele wskazuje na to, iż PZPN odkryje karty jeszcze w tym miesiącu. Od początku wyraźnym faworytem jest Adam Nawałka. Inne zdanie na ten temat ma rosyjska telewizja „Match TV”. Według wspominanego źródła, kadrę przejmie Czesław Michniewicz.

Były szkoleniowiec Legii był w gronie trenerów, których wymieniano w momencie, gdy PZPN oficjalnie pożegnał się z Paulo Sousą. Polskie źródła sugerowały jednak, iż Czesław Michniewicz nie jest pierwszym wyborem Cezarego Kuleszy, który spogląda na inne opcje, a przede wszystkim na Adama Nawałkę.

Czesław Michniewicz selekcjonerem reprezentacji Polski?

Inną narrację o wyborze selekcjonera kadry obrała „Match TV”, która powołuje się na źródła bliskie PZPN. Według rosyjskiej telewizji to Czesław Michniewicz najprawdopodobniej zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski.

Warto pamiętać, iż w momencie zatrudnienia Paulo Sousy, nasze media nie potrafiły wskazać wyboru Zbigniewa Bońka i zrobił to włoski dziennikarz – Gianluca Di Marzio. Jak będzie tym razem? Czas pokaże.