Nowy kontrakt Rashforda? Wszystko idzie w dobrym kierunku!

Marcus Rashford (fot. Mirror)

Umowa Solskjaera nie kończy najprawdopodobniej dobrych wieści dla kibiców Manchesteru United. Klub z Old Trafford od wielu tygodni pracuje nad kontraktami kilku ważnych zawodników. Jednym z nich jest Marcus Rashford. „Czerwone Diabły” zamierzają zakończyć wszelkie spekulacje odnośnie przyszłości 21-latka, podpisując z nim nową umowę. Według doniesień mediów, wszystko idzie w dobrym kierunku!

Statystyki Marcusa w klubie uległy znaczącej poprawie, od momentu, gdy ekipę przejął Ole Gunnar Solskjaer. Wystarczy powiedzieć, że przez kilka miesięcy, kiedy trenerem był Jose Mourinho, Rashford strzelił w lidze trzy gole. Pod okiem Norwega, tych trafień jest aż sześć. Dodatkowo dochodzi po jednej bramce w LM i FA Cup. Dobra postawa Anglika wzbudziła zainteresowanie europejskich zespołów. Jak informowały niektóre źródła, 21-latka w swojej ekipie chętnie przywitałaby Barcelona.

Wszelkie spekulacje mogą zostać szybko ukrócone. Angielskie media donoszą bowiem o postępach odnośnie rozmowy agenta Rashforda z klubem w sprawie nowego kontraktu. Marcus ma podpisać z „Czerwonymi Diabłami” pięcioletnią umowę, na mocy której będzie zarabiać 150 tysięcy funtów tygodniowo. Do podstawowej płacy dochodzą również dodatkowe bonusy, które mogą zwiększyć tygodniówkę do 200 tysięcy funtów.

Na temat przyszłości Rashforda oraz Pogby wypowiedział się Ole Gunnar Solskjaer – Masz wielu zawodników, wokół których możesz budować zespół. Zarówno Pogba jak i Rashford to piłkarze o których pytałeś. Są oni niezbędni dla naszej przyszłości. 

Przy ewentualnym przedłużeniu umowy z Marcuem, Manchester United zapewne nie zakończy swoich rozmów z piłkarzami. W kolejce do podpisania nowych kontraktów są tacy zawodnicy jak Ander Herrera, Juan Mata i David de Gea. „Czerwone Diabły” mają nadzieję, że cała wymieniona trójka zostanie na kolejne sezony w Manchesterze.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy