Nuno Espirito Santo zostanie w Premier League? Trwają zaawansowane rozmowy!

Dość niespodziewanie pod koniec maja Wolverhampton poinformował o zakończeniu współpracy z Nuno Espirito Santo. Portugalski szkoleniowiec od początku był atrakcyjnym nazwiskiem na rynku trenerskim, więc pozostawało kwestią czasu, aż 47-latek znajdzie nową posadę. Wygląda na to, że wyścig o byłego trenera „Wilków” wygrała ekipa Crystal Palace. Londyński klub prowadzi zaawansowane rozmowy ze szkoleniowcem.

Podczas pobytu w Wolverhampton, Nuno Espirito Santo był niejednokrotnie chwalony za pracę w zespole z Molineux Stadium. Ubiegły sezon nie był jednak dla „Wilków” specjalnie udany. Dopiero trzynasta pozycja w tabeli mogła rozczarowywać zarówno zarząd, jak i kibiców. Portugalczyk doszedł do porozumienia z klubem, iż jest to najwyższy czas, by zakończyć współpracę.

Czas na Crystal Palace?

Od momentu ogłoszenia odejścia 47-letniego szkoleniowca z Wolverhampton, Nuno Espirito Santo był łączony z wieloma klubami. Zainteresowanie trenerem wykazywał m.in. Everton. Portugalczyk najprawdopodobniej nie trafi jednak na Goodison Park.

Jak donosi bowiem John Percy z „The Telegraph”, Nuno Espirito Santo prowadzi zaawansowane rozmowy z Crystal Palace. Ekipa „Orłów” szuka nowego szkoleniowca, po tym z klubem pożegnał się Roy Hodgson.

Komentarze

komentarzy