Obafemi Martins wrócił na boisko po ponad roku i trafił do siatki

Obafemi Martins już wkrótce wróci do gry? Nigeryjczyk zagrał w meczu kontrolnym Shanghai Shenhua i trafił do siatki po raz pierwszy od wielu miesięcy.

35-letni Nigeryjczyk to w zasadzie piłkarz zapomniany, przez ostatnie lata znajdujący się na piłkarskich peryferiach. Obafemi Martins w ciągu kariery grał jednak w czołowych czterech ligach Europy. Chociaż nie miał nigdy rewelacyjnych statystyk, zawsze charakteryzowała go siła, szybkość i przyspieszenie w starcie do piłki.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Przez ostatnie prawie półtora roku Nigeryjczyk nie był związany z żadnym klubem. Wówczas wygasł jego kontrakt z Shanghai Shenhua, zresztą już ostatnie miesiące pobytu spędził w rezerwach. Mówiło się o tym, że były piłkarz Interu i Newcastle zasili nowozelandzki Wellington Phoenix.

Obecnie piłkarz wrócił do Szanghaju, gdzie ponownie trenuje z zespołem Shenhua. W poniedziałek wystąpił w meczu kontrolnym, w którym zmierzyły się ze sobą dwa składy “Kwiatu Szanghaju”. Obafemi Martins zdobył w nim gola z rzutu karnego.

Może Nigeryjczyk już wkrótce dostanie od Shanghai Shenhua drugą szansę?

Komentarze

komentarzy