Obrazek mistrzostw? Kibic Szwajcarii podbija internet! [WIDEO]

Wielu kibiców zastanawiało się, jak będą wyglądać mistrzostwa Europy po tak niezwykle napiętym sezonie klubowym. Jak na razie, raczej nikt nie narzeka na brak emocji podczas Euro 2020. Co więcej, jest to chyba jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy turniej międzynarodowy w XXI wieku. W poniedziałek byliśmy świadkami dwóch genialnych spotkań. Podczas pojedynku Francja-Szwajcaria niespodziewaną gwiazdą został jeden z kibiców Szwajcarów.

Reprezentacja Francji była niekwestionowanym faworytem starcia ze Szwajcarią. Wydawało się, że mistrzostwie świata nie będą mieli większych problemów z awansem do ćwierćfinału. Rzeczywistość wyglądała jednak zupełnie inaczej. Szwajcarzy zaskoczyli już w pierwszej połowie, schodząc na przerwę z prowadzeniem 1:0. Piłkarze Vladimira Petkovicia mogli podwyższyć stan meczu, jednakże rzutu karnego w 55. minucie nie wykorzystał Rodriguez. Chwilę później Francja strzeliła dwa gole i mecz uległ zmianie.

Kibic, który podbija internet

Fenomenalne trafienie Paula Pogby na 3:1 sugerowało, że wszystko jest już rozstrzygnięte. Szwajcarzy nie złożyli jednak broni. Najpierw do siatki trafił Seferovic, a tuż przed końcem regulaminowego czasu gry gola na 3:3 strzelił Gavranovic.

Zarówno przed tą bramką, jak i po golu, kamery uchwyciły jednego z kibiców Szwajcarii, który najpierw był załamany z powodu zmarnowanej szansy, a chwilę później świętował trafienie na 3:3. Można przypuszczać, że już wkrótce ktoś spróbuje skontaktować się z tym kibicem.