Odion Ighalo wróci do Chin przed zakończeniem sezonu?

Odion Ighalo może nie dokończyć sezonu w Manchesterze United. Jak informuje “Sky Sports”, Shanghai Shenhua nie wyrazi zgody na przedłużenie wypożyczenia Nigeryjczyka.

30-letni napastnik okazał się dobrym ruchem transferowym Manchesteru United. Odion Ighalo trafił do Anglii pod koniec stycznia i kibice nie musieli długo czekać na jego udane występy. Do czasu izolacji wystąpił w barwach “Czerwonych Diabłów” w ośmiu meczach, w których zdobył cztery bramki.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Wciąż nie wiadomo, kiedy wróci Premier League. Wiele wskazuje jednak, że rozgrywki nie będą zakończone do końca czerwca. Wiele wskazuje na to, że Shanghai Shenhua nie zgodzi się na przedłużenie wypożyczenia Odiona Ighalo. Sztab szkoleniowy chciałby, żeby piłkarz wrócił do klubu przed wznowieniem rozgrywek w lipcu.

Nigeryjczyk prawdopodobnie będzie mógł zostać w Manchesterze tylko pod jednym warunkiem – klub zdecyduje się go wykupić. Manchester United posiada opcję wykupu zawodnika za 20 milionów euro. Czy zarząd “Czerwonych Diabłów” podejmie decyzję o definitywnym transferze? Tego na razie nie wiadomo.

Z kolei klubowi z Szanghaju bardzo zależy na tym, żeby zatrzymać piłkarza u siebie. Według doniesień “Sky Sports”, zawodnik może otrzymać propozycję nowego kontraktu. Miałby tym samym zarabiać nawet 400 tysięcy funtów tygodniowo.

Komentarze

komentarzy