Odważna deklaracja Mino Raioli: To koniec Paula Pogby w Manchesterze United

Paul Pogba
Paul Pogba

Mino Raiola zalazł za skórę wielu europejskim ekipom. Choć słynny agent jest nielubiany przez spore grono kibiców piłkarskich, to trzeba przyznać, iż 53-latek zna się na swoim fachu. Niewykluczone, że Raiola ponownie rozpoczął słynne dla siebie „gierki”. Przedstawiciel Paula Pogby oznajmił bowiem, iż kariera Francuza na Old Trafford jest już zakończona. 

Od dłuższego czasu media poświęcają Pogbie wiele uwagi. Kontrakt 27-latka z Manchesterem United obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Zarząd „Czerwonych Diabłów” chce przedłużyć z pomocnikiem umowę, jednakże na ten moment obie strony nie doszły do żadnego porozumienia. Biorąc pod uwagę ostatnią wypowiedź agenta piłkarza, trudno spodziewać się, by Paul Pogba podpisał nowy kontrakt.

To koniec

Mino Raiola w rozmowie dla Tuttosport jasno zasugerował, iż Francuz już wkrótce pożegna się z Old Trafford – Mogę powiedzieć, że to koniec Paula Pogby w Manchesterze United.

Czy rzeczywiście Paul Pogba nie ma już przyszłości w angielskim klubie? Często zdarza się, że agenci udzielają tego typu wypowiedzi, by wpłynąć na zarząd. Jest to jednak bardzo odważne wystąpienie, które z pewnością nie spodoba się przedstawicielom „Czerwonych Diabłów”. Biorąc pod uwagę fakt, iż kontrakt Pogby obowiązuje do 2022 roku, Manchester United może zdecydować się na sprzedaż Francuza już w następnym letnim oknie transferowym, by zyskać odpowiednie pieniądze.

Komentarze

komentarzy