Oficjalnie: Antonio Conte trenerem Tottenhamu!

Potwierdziły się doniesienia mediów. Antonio Conte został nowym trenerem Tottenhamu – poinformował londyński klub. Tym samym włoski szkoleniowiec powraca do Premier League po ponad trzech latach. W przeszłości 52-latek prowadził Chelsea, wygrywając z „The Blues” m.in. mistrzostwo kraju.

Dość szybko zarząd „Kogutów” stracił cierpliwość do Nuno Espirito Santo. Portugalski trener pożegnał się z posadą w poniedziałek. Od początku wyraźnym faworytem na nowego szkoleniowca Tottenhamu był Antonio Conte, który w przeszłości odrzucił ofertę londyńskiego zespołu.

Antonio Conte nowym trenerem Tottenhamu

Najwidoczniej przedstawiciele „Kogutów” wrócili z lepszą propozycją. We wtorek zespół z Premier League poinformował, iż Antonio Conte został nowym trenerem pierwszej drużyny i podpisał kontrakt do 2023 roku.

Tym samym Conte wraca do angielskiej ekstraklasy po ponad trzech latach. Włoch prowadził wcześniej Chelsea, wygrywając z „The Blues” mistrzostwo kraju, a także triumfując w FA Cup. Zarząd Tottenhamu ma nadzieje, że Conte uda się przerwać licznik dni bez pucharu w ekipie „Kogutów”.

Komentarze

komentarzy