OFICJALNIE: Frank Lampard wraca do Chelsea w nowej roli!

Oczekiwano tej informacji od kilku dni. W końcu wszelkie doniesienia mediów potwierdziła Chelsea. Frank Lampard został nowym trenerem „The Blues”. Anglik podpisał z londyńskim klubem trzyletni kontrakt!

Po tym jak Maurizio Sarri opuścił Stamford Bridge, głównym kandydatem do zastąpienia Włocha był właśnie Frank Lampard. 41-latek miał za sobą bardzo udany, debiutancki sezon w Derby County. Jego zespół przegrał w finale play-off awans do Premier League.

Oficjalna strona Chelsea poinformowała w czwartkowy poranek o nowym trenerze. Został nim oczywiście Frank Lampard. Anglik udzielił krótkiej wypowiedzi odnośnie zmian – Jestem niesamowicie dumny z powodu powrotu do Chelsea. Każdy bardzo dobrze zna moją miłość do tego klubu oraz historię, jaką tutaj napisaliśmy. Tak czy inaczej, moja dusza jest skupiona na pracy w tym klubie oraz przygotowaniach do nowego sezonu. Przybyłem tutaj, by ciężko pracować, poprowadzić drużynę do sukcesu. Nie mogę doczekać się startu.

O nowym trenerze wypowiedziała się także Marina Granowskaja – To niezwykły zaszczyt przywitać ponownie Franka w Chelsea, tym razem w roli renera. Frank dzięki sezonowi 2018/2019 posiada niesamowitą wiedzę i znajomość funkcjonowania klubu. Udowodnił, że jest obecnie jednym z najbardziej utalentowanych młodych trenerów.

Przed londyńską ekipą trudny sezon. Klub nie może przeprowadzić wzmocnień ze względu na zakaz transferowy. „The Blues” pozwolili sobie tylko na transakcję związaną z Mateo Kovaciciem. W styczniu ekipę ze stolicy Anglii zasilił Christian Pulisic, który dołączy do zespołu po turnieju Gold Cup.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy