Oficjalnie: Jesper Karlström od stycznia zawodnikiem Lecha Poznań!

Lech Poznań nie czekał do ostatniej chwili i już zrealizował transfer pomocnika, który ma zostać następcą Jakuba Modera. Piłkarzem „Kolejorza” od stycznia będzie Jesper Karlström. Szwedzki gracz związał się z poznańskim zespołem do końca czerwca 2024 roku.

Być może już na początku stycznia Jakub Moder przeniesienie się do Brighton. Angielski klub wykupił 21-latka w letnim oknie, pozostawiając pomocnika na wypożyczeniu w Lechu. Zespół z Premier League ma jednak możliwość sprowadzenia piłkarza w trakcie sezonu. Biorąc pod uwagę liczne problemy wywołane pandemią, ekipa „Mew” z pewnością rozważy taką opcję.

Lech Poznań nie mógł zatem dopuścić do sytuacji, by drużyna została bez ważnego gracza środka pola. Dlatego też, Lech podpisał już kontrakt z nowym piłkarzem. Jest nim Jesper Karlström.

Kapitan zespołu

Od 2015 roku Karlström jest zawodnikiem Djurgarden. 25-latek zaliczył krótki epizod na wypożyczeniu w Brommapojkarna, jednakże przez zdecydowaną większość czasu, Jasper przebywał w Djurgarden, otrzymując nawet opaskę kapitana. Do końca grudnia Karlström będzie w Szwecji. Już na początku roku, 25-latek zostanie graczem Lecha.

Jak informuje „Kolejorz”, Jesper Karlström podpisał 3,5-letni kontrakt, czyli będzie związany z polską ekipą do 30 czerwca 2024 roku.

Komentarze

komentarzy