Oficjalnie: Sergio Aguero opuści Manchester City!

Sergio Aguero
Sergio Aguero

Śmiało możemy powiedzieć, że jest to koniec pewnej epoki. Sergio Aguero po prawie dziesięciu latach pobytu w Manchesterze City opuści klub z Eithad Stadium. Angielska ekipa poinformowała w poniedziałkowy wieczór, iż Argentyńczyk nie przedłuży umowy, która obowiązuje do końca obecnej kampanii.

O rozstaniu Sergio Aguero z Manchesterem City media informowały od dłuższego czasu. Zarząd „The Citizens” nie zamierzał podpisywać z Argentyńczykiem nowej umowy, skupiając się na sprowadzeniu odpowiedniego następcy. Pozostawało zatem kwestią czasu, aż informacja w sprawie przyszłości 32-latka ujrzy światło dzienne.

Aguero odejdzie z Manchesteru City!

W poniedziałkowy wieczór Manchester City za pośrednictwem swoich mediów poinformował, iż Aguero opuści klub po sezonie 2020/2021. Specjalny list do kibiców skierował sam Argentyńczyk.

Na ten moment nie wiadomo, gdzie powędruje 32-latek. Media informowały o rzekomym zainteresowaniu ze strony Barcelony. Nie można także wykluczyć, iż jeden z ligowych rywali Manchesteru City postara się sprowadzić Argentyńczyka.