Oficjalnie: Sergio Ramos odchodzi z Realu Madryt!

Sergio Ramos

Potwierdziły się spekulacje na temat przyszłości Sergio Ramosa. Hiszpański defensor po szesnastu latach opuszcza Real Madryt w wyniku wygaśnięcia umowy, która obowiązuje tylko do końca obecnego miesiąca. Jaki będzie kolejny krok 35-latka? 

Bardzo długo przedstawiciele Sergio Ramosa prowadzili rozmowy z zarządem „Królewskich”. Początkowo sam defensor nie chciał zaakceptować warunków, jakie przedstawił Real Madryt. Z biegiem czasu, gdy sytuacja zdrowotna Ramosa nie ulegała poprawie, były już kapitan „Królewskich” zaczął rozważać przyjęcie propozycji, jaką przedstawił klub. Najwidoczniej sam Real Madryt nie wrócił już z taką ofertą.

Sergio Ramos opuszcza Real Madryt

W środowy wieczór Real Madryt poinformował za pośrednictwem swoich mediów, że Sergio Ramos opuści klub w wyniku wygasającej umowy. W czwartek 17 czerwca o godzinie 12:30 rozpocznie się specjalnie pożegnanie defensora z udziałem prezydenta klubu – Florentino Pereza.

Tuż po tym wydarzeniu, Sergio Ramos spotka się z mediami. Można przypuszczać, że padnie mnóstwo pytań na temat przyszłości defensora. Trudno jednak spodziewać się, by Ramos zadeklarował, gdzie będzie kontynuować swoją karierę.

Komentarze

komentarzy