Ogromna strata Realu. Lucas Vazquez nie zagra do końca sezonu?!

Real Madryt ma za sobą niezwykle dwa cenne zwycięstwa. Mowa o wygranej w Lidze Mistrzów z Liverpoolem, a także triumfie w El Clasico. Ten drugi mecz został okupiony dość poważną stratą. Kontuzji nabawił się bowiem Lucas Vazquez, który najprawdopodobniej nie zagra do końca sezonu.

Kontuzja Daniego Carvajala sprawiła, iż od dłuższego czasu Lucas Vazquez grywał na pozycji prawego obrońcy. Hiszpanowi zdarzały się lepsze i gorsze momenty. Ostatnio sympatycy „Królewskich” z pewnością nie mogli narzekać na postawę 29-latka, gdyż Vazquez spisywał się w nietypowej roli dla siebie roli bardzo dobrze.

Kontuzja Lucasa

Tym bardziej kibiców Realu Madryt może martwić informacja, jaka pojawiła się w niedzielne popołudnie. Lucas Vazquez doznał bowiem kontuzji naderwania więzadła krzyżowego tylnego w lewym kolanie. Tego typu uraz oznacza dłuższą przerwę od futbolu.

Najprawdopodobniej Hiszpan nie pojawi się już na murawie podczas sezonu 2020/2021. Ten stan rzeczy może jedynie zmienić obecność „Królewskich” w finale Ligi Mistrzów.