Ogromne pieniądze za piłkarza Lille? Francuski zespół otrzymał atrakcyjną ofertę!

Cały czas nie wiadomo, jak będzie wyglądać rynek piłkarski podczas letniego okna. Można przypuszczać, że liczba transakcji za kilkadziesiąt milionów euro drastycznie zmaleje. Dość ciekawe informacje docierają jednak z Francji. Według mediów, ekipa Lille otrzymała bardzo atrakcyjną ofertę za Victora Osimhena.

Zespół z Ligue 1 zarobił sporo z tytułu sprzedaży zawodników w trakcie letniego okna transferowego w 2019 roku. Drużynę opuścił bowiem Nicolas Pepe, za którego przedstawiciele Arsenalu zapłacili 80 milionów euro. W miejsce piłkarza z Wybrzeża Kości Słoniowej przybył Victor Osimhen. Nigeryjczyk jak na razie bardzo dobrze radzi sobie na francuskich boiskach. 21-latek zdobył 13 goli i zaliczył 5 asyst w 27 ligowych meczach.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Postęp ofensywnego gracza bacznie obserwują czołowe drużyny w Europie. Według informacji „Telefoot”, klub otrzymał ofertę za piłkarza w wysokości 85 milionów euro. W kwotę transakcji wliczone są także ewentualne bonusy.

Źródło nie podało zespołu, który rzekomo złożył tak atrakcyjną propozycję. Osimhen w ostatnim czasie był łączony z takimi ekipami, jak Liverpool, Chelsea czy Manchester United. Można przypuszczać, że drużyny z Premier League wykorzystają nieciekawą sytuację we Francji. Jak wiadomo, rozgrywki Ligue 1 zostały już zakończone, więc kluby nie zarobią pieniędzy m.in. z dni meczowych. Ostatniej transzy za prawa telewizyjne nie zamierzają natomiast płacić Canal+ oraz beIN Sport. Brak dochodów z pewnością spowoduje sprzedaże kluczowych graczy.