Ogromne problemy kadrowe Lazio. Włoski zespół zdziesiątkowany przed starciem z Club Brugge

Ciro Immobile
Ciro Immobile

Koronawirus w znacznym stopniu wpływa na rozgrywki piłkarskie. Coraz częściej jesteśmy świadkami sytuacji, gdy dany zespół, przed starciem z inną drużyną, zmaga się z poważnymi problemami kadrowy. Taki kłopot jest aktualnie w Lazio. Rzymski klub ma zdziesiątkowaną kadrę na spotkanie z Club Brugge.

Lazio w bardzo dobrym stylu rozpoczęło zmagania w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ekipa z Serie A wygrała bowiem na własnym obiekcie z Borussią Dortmund 3:1. Ten wynik sprawił, że gracze Lazio zajmują aktualnie pierwsze miejsce w tabeli. Tyle samo punktów, lecz gorszy bilans bramkowy, ma Club Brugge.

Ogromne problemy kadrowe Lazio

W środę obie ekipy powalczą zatem o pierwsze miejsce w grupie. Lazio podejdzie do tego starcia z mocno osłabioną kadrą. Z drużyną do Brugii nie wybrali się bowiem: Strakosha, Luiz Felipe, Armini, Cataldi, Leiva, Djavan Anderson, Escalante, Lazzari, Luis Alberto oraz Immobile.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Z pewnością najbardziej dotkliwa jest nieobecność ostatniej dwójki, czyli Alberto-Immobile. Obaj piłkarze wystąpili w rywalizacji z Bologną, jednakże już we wtorek Luis i Ciro nie zjawili się na treningu. Jak informowały włoskie media, jest to najprawdopodobniej efekt testów, jakie przeprowadzono w poniedziałek.

Komentarze

komentarzy