Ogromne żądania Sergio Ramosa!

Sergio Ramos

Sergio Ramos oficjalnie pożegnał się z Realem Madryt. Tym samym hiszpański defensor opuścił ekipę „Królewskich” po szesnastu latach. Jaki będzie kolejny krok 35-latka? Trudno na ten moment powiedzieć. Wiadomo natomiast, iż Ramos ma bardzo wygórowane żądania.

Przez wiele miesięcy zarząd Realu Madryt próbował dojść do porozumienia ze swoim kapitanem. Początkowo sam Ramos odrzucał propozycje, jakie kierował do niego klub. Sytuacja zmieniła się tuż pod koniec sezonu, gdy 35-latek zaczął znacznie chętniej patrzeć na ofertę Realu. Problem w tym, że madrycki klub nie zamierzał już wracać do rozmów, dlatego Sergio Ramos opuścił Real Madryt.

Co dalej?

Na ten moment nie wiadomo, gdzie zagra Sergio Ramos. W mediach przewija się wiele klubów – Manchester City, Manchester United, PSG czy Chelsea. Jak twierdzi Josep Pedrerol, żądania Ramosa są bardzo wygórowane. Hiszpan oczekuje minimum dwuletniego kontraktu, na mocy którego będzie inkasować 15 milionów euro.

Dodatkowo 35-latek chce premii w wysokości 20 milionów euro za sam podpis. Według wspominanego źródła, Sergio Ramos odbył rozmowy z Milanem. Trudno jednak wyobrazić sobie, by zespół z Serie A spełnił te wymagania.