Ojciec Mbappe wściekły na media. „To hańba”

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe

Mimo wielu zapewnień ze strony Kyliana Mbappe oraz właściciela PSG – media nadal łączą Francuza z przenosinami do Realu Madryt. Te doniesienia powoli zaczynają przerastać rodzinę piłkarza – głównie ojca, który dał upust swojej złości w mediach.

20-latek dość szybko został uznany jednym z czołowych graczy na świecie. Jego reputację podniosły przede wszystkim udane mistrzostwa świata, w których poprowadził „Trójkolorowych” do złota. Nic zatem dziwnego, że jego osoba jest łączona z „Królewskimi”, którzy po ponownym ściągnięciu Zinedine’a Zidane’a planują ogromną rewolucje w składzie podczas letniego okienka transferowego.

Wilfried Mbappe, ojciec napastnika, w wywiadzie dla „Le Parisien” zdradził, że w przeszłości chętnie śledził informacje na temat jego syna w mediach. Teraz jednak jest ich tak dużo, że powoli zaczyna go to irytować.

– To jest jak ciasto czekoladowe. Jeśli zjesz go za dużo, wówczas masz rozstrój żołądka. Tak jest właśnie z błędnymi informacjami w prasie. Rozumiem, że Kylian jest osobą publiczną, ale nie potrafię pojąć dlaczego codziennie media łączą go z Realem Madryt. To hańba. Nie jestem w stanie już tego śledzić, a kiedyś robiłem to codziennie. Czasami potrzebujemy zwyczajnie spokoju, ponieważ dziś niemal każdy na świecie zna Kyliana.

Mbappe obecny sezon może zaliczyć do naprawdę udanych. Francuz podtrzymał dobrą formę z mundialu i w 39 spotkaniach dla PSG trafił do tej pory aż 33 bramki.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy