Ole Gunnar Solskjaer ma pełne wsparcie zarządu!

Ole Gunnar Solskjaer

Niełatwą pracę ma Ole Gunnar Solskjaer. W porównaniu z innymi szkoleniowcami drużyn zaliczanych do TOP6, Norweg regularnie może przeczytać w prasie spekulacje o swojej przyszłości. W plan Solskjaera wierzą przedstawiciele klubu. Ed Woodward oznajmił bowiem, iż Ole Gunnar Solskjaer może liczyć na pełne wsparcie. 

Co jakiś czas w mediach pojawiają się plotki dotyczące zwolnienia Norwega. W tym sezonie nie było inaczej. Tuż po porażkach z Arsenalem i Basaksehirem dziennikarze poruszali temat zmiany trenera na Old Trafford. Atmosferę podgrzewa fakt, iż nadal bez pracy jest Mauricio Pochettino, który w przeszłości był łączony z przeprowadzką do Manchesteru. Solskjaer nie przejmował się jednak plotkami i po tych dwóch meczach zaliczył serię czterech zwycięstw z rzędu. W ostatnim spotkaniu „Czerwone Diabły” zanotowały jednak porażkę, uznając wyższość PSG na własnym obiekcie.

Pełne wsparcie

Solskjaer nie musi martwić się o swoją posadę. Przynajmniej można to wywnioskować z wypowiedzi Eda Woodwarda, który niedawno wziął udział w wirtualnym spotkaniu kibiców Manchesteru United (cyt. Sky Sports) – Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas jeszcze więcej ciężkiej pracy, aby osiągnąć odpowiednią spójność niezbędną do zdobywania trofeów. Widzimy jednak pozytywne znaki na boisku i poza nim, które wzmacniają naszą wiarę w postępy Ole, jego sztabu i zawodników.

Powiedziałem kilka miesięcy temu, że nadal jesteśmy zdecydowani, by wzmocnić skład, zachowując rozsądek wywołany pandemią. Wierzę, że udało nam się to osiągnąć. Będziemy nadal wspierać Ole i jego długoterminowe podejście do rekrutacji, które skupione jest na letnich oknach. 

 

Komentarze

komentarzy