Ole Gunnar Solskjaer zostanie trenerem Manchesteru United? Z takiego rozwiązania może ucieszyć się Paul Pogba

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że Ole Gunnar Solskjaer zostanie nowym szkoleniowcem Manchesteru United. Norweski trener najprawdopodobniej otrzyma posadę tymczasowego trenera. Z wyboru byłego piłkarza „Czerwonych Diabłów” może cieszyć się Paul Pogba.

Jak zapewne wszyscy wiedzą, we wtorkowe przedpołudnie z ławką trenerską klubu z Old Trafford pożegnał się Jose Mourinho. Powodów zakończenia pracy Portugalczyka było naprawdę wiele. Patrząc na sytuację Manchesteru, wydaje się, że taka sytuacja była jedynym słusznym rozwiązaniem. Zwolnienie szkoleniowca w trakcie sezonu powoduje jednak, że klub nie ma przygotowanego odpowiedniego następcy. W związku z tym, zespół obejmie trener tymczasowy. Taką rolę otrzyma Ole Gunnar Solskjaer.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Były napastnik „Czerwonych Diabłów” tuż po zwolnieniu Mourinho był wymieniany w roli faworytów. Taką informację podawał chociażby „The Telegraph”. Wiadomości o zatrudnieniu Norwega potwierdza również… strona internetowa Manchesteru United! We wtorkowy wieczór kibice drużyny mogli zobaczyć film na stronie klubu, pod którym widniał następujący napis: Solskjaer zostaje naszym tymczasowym trenerem. Najprawdopodobniej osoba zajmująca się sekcją wideo w klubie pospieszyła się z informacją.

Kto zostanie największym beneficjentem przyjścia norweskiego szkoleniowca? Wybór może paść na Paula Pogbę. Tuż przed startem sezonu, Ole Gunnar Solskjaer został poproszony o wypowiedź na temat Pogby, z którym pracował podczas swojej przygody trenerskiej w Manchesterze United. Norweg prowadził w latach 2008-2010 drużynę U-23. Jak można wywnioskować ze słów Solskjaera, Francuz będzie istotnym piłkarzem drużyny.

Budowałbym drużynę wokół niego […]. Paul to fantastyczny chłopak i mam nadzieję, że uda nam się zbudować zespół wokół niego, a on sam nie odejdzie z klubu. 

Czy słowa byłego piłkarza „Czerwonych Diabłów” pokryją się z rzeczywistością? Czas pokaże. Jak na razie musimy poczekać na oficjalną informację klubu związaną z zatrudnieniem Norwega.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy