Ołeksandr Zinczenko dziękuje Polsce: W złych momentach poznaje się prawdziwych braci

Piłkarz Arsenalu oraz reprezentant Ukrainy – Ołeksandr Zinczenko w rozmowie z Viaplay wypowiedział się na temat Polski i działań naszego kraju dotyczących pomocy na Ukrainie. 

Ołeksandr Zinczenko jest piłkarzem Arsenalu od lipca w 2022 roku. Gdy na Ukrainie wybuchła wojna, na boiskach Premier League mogliśmy zauważyć wzruszające sceny, na których Zinchenko, jeszcze jako piłkarz Manchesteru City, wzajemnie wspierał się z Witalijem Mykołenko, graczem Evertonu.

Zinchenko dziękuje Polsce

W rozmowie z Viaplay, Ołeksandr Zinczenko postanowił podziękować Polsce za całe wsparcie, jakie okazuje nasz kraj – Korzystając z okazji chciałbym bardzo podziękować całej Polsce, a także wszystkim Polam za całą pomoc, jaką dostaliśmy i jaką dalej otrzymujemy. Oczywiście, w złych momentach poznaje się prawdziwych przyjaciół. Prawdziwych braci. Myślę, że teraz relacje między Polską i Ukrainą weszły na inny poziom. 

Mam nadzieję, że ten koszmar skończy się szybko. I po tym wszystkim będziemy mogli się razem cieszyć. Świętować, że pokonaliśmy tę terrorystyczną agresję. I oczywiście w przyszłości będziemy mogli sobie pomóc na różnych polach – mówi Zinczenko.

Komentarze

komentarzy