Ousmane Dembele ponownie kontuzjowany

W trakcie rywalizacji z Dynamem Kijów do gry po dłuższej przerwie wrócił Ousmane Dembele. Francuz wszedł na murawę w 65. minucie spotkania. Piłkarz „Dumy Katalonii” nie może cieszyć się z gry. Klub poinformował w czwartkowe popołudnie, iż Dembele doznał kontuzji mięśniowej.

Problemy zdrowotne 24-latka stają się niestety normalnością. Ostatnio Dembele zmagał się z urazem uda i był niedostępny przez ponad cztery miesiące. Ofensywny gracz ekipy z Camp Nou wrócił do gry podczas spotkania w Lidze Mistrzów. Francuz wszedł na murawę w drugiej połowie starcia z Dynamem Kijów.

Kolejna kontuzja Dembele

Powrót Dembele do gry był najprawdopodobniej przedwczesny. Barcelona poinformowała w czwartkowe popołudnie, iż 24-latek naciągnął mięsień półbłoniasty w lewym udzie i nie zagra w najbliższym starciu z Celtą Vigo. Termin powrotu Francuza jest nieznany.

Warto pamiętać, że obecny kontraktu Dembele obowiązuje tylko do końca tego sezonu. Barcelona zamierzała przedłużyć umowę z ofensywnym graczem. Być może stanowisko klubu ulegnie zmianie ze względu na problemy zdrowotne Francuza.

20 zł za każdego gola w derbach Manchesteru, Mediolanu i Krakowa. Dołącz do promocji!