Ousmane Dembele trafi do Manchesteru United?!

Ousmane Dembele

Ostatnie dni okna transferowego często potrafią przynieść wiele niespodzianek. Jedną z nich byłby z pewnością transfer Ousmane’a Dembele do Manchesteru United. Jak donoszą hiszpańskie źródła, „Czerwone Diabły” są blisko finalizacji transakcji. 

Manchester United do ostatniego momentu liczy na sprowadzenie Jadona Sancho. Czas mija, a wielokrotny mistrz Anglii nie poczynił żadnego postępu w kierunku transferu 20-latka. Na ten moment wszystko wskazuje na to, iż gracz BVB zostanie w Dortmundzie na sezon 2020/2021.

Ousmane Dembele trafi do Manchesteru United?

„Czerwonym Diabłom” bardzo zależy na wzmocnieniu prawego skrzydła. W związku z tym, klub z Old Trafford na pewno skieruje swoją uwagę na innych graczy. Jak twierdzi „AS”, celem Manchesteru United jest Ousmane Dembele. Co więcej, transfer 23-latka miałby już być bliski realizacji. Kosz transakcji powinien wynieść od 50 do 60 milionów euro.

Choć Ronald Koeman chciał mieć Dembele w składzie na kampanię 2020/2021, to wizja sprzedaży Francuza i sprowadzenia Depaya z Lyonu na pewno jest kusząca dla holenderskiego szkoleniowca. Tym samym, zespół z Camp Nou powinien skłonić się do rozstania z Dembele.