Pablo Fornals ponownie strzela. W Londynie już zacierają ręce!

Nie rozpieszcza nas jak na razie rynek transferowy w Premier League. Na palcach jednej ręki możemy policzyć ciekawe transakcje w lidze angielskiej. W tym gronie z pewnością jest Pablo Fornals. Hiszpan przeniósł się z Villarreal do West Hamu. 23-latek imponuje obecnie na mistrzostwach europy do lat 21.

Niektórzy sympatycy piłki przecierali oczy ze zdziwienia, gdy West Ham ogłosił transfer pomocnika. Londyński zespół sprowadził obiecującego piłkarza z mocnej ligi za bardzo atrakcyjną sumę. „Młoty” zapłacili Villarreal około 28 milionów euro. Jak na obecne standardy, jest to wręcz okazja.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

W szczególności, że Pablo Fornals przez dwa lata gry dla „Żółtej łodzi podwodnej” pokazał się z dobrej strony. Na uwagę zasługuje na pewno sezon 2017/2018, gdy Fornals zanotował aż dwanaście asyst w 35 spotkaniach LaLiga. Ostatnie rozgrywki pod względem statystyk nie były już tak obiecujące. Pablo trzykrotnie popisał się ostatnim podaniem do kolegi z drużyny oraz strzelił dwa gole w lidze. Nikt jednak nie miał wątpliwości, że zawodnik ma ogromny potencjał.

Udowadnia to Fornals na trwających mistrzostwach europy. 23-latek zdobył bardzo ważną bramkę w meczu z Belgią. Trafienie pomocnika w 89. minucie spotkania pozwoliło Hiszpanom wierzyć w awans do fazy play-off. W sobotniej rywalizacji z Polską, Pablo Fornals ponownie wpisał się na listę strzelców, otwierając wynik meczu. Jak wiadomo, Hiszpania zdeklasowała naszą reprezentację, wygrywając aż 5-0.

Z gry Fornalsa na pewno cieszy się West Ham. „Młoty” mogą być zadowolone, że transfer piłkarza dopięto przed rozpoczęciem turnieju. Po takiej grze, przedstawiciele Villareal zapewne oczekiwaliby znacznie większej kwoty za zawodnika.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy