Papu Gomez czeka na transfer. Możliwa przeprowadzka do LaLiga?

 

Zimowe okno trwa w najlepsze, a Papu Gomez cały czas jest piłkarzem Atalanty. To o tyle zaskakujący fakt, iż Argentyńczyk pod koniec grudnia został skreślony przez Gasperiniego. Wydaje się zatem kwestią czasu, aż 32-latek opuści ekipę z Bergamo. Niewykluczone, że ofensywny gracz trafi do LaLiga. Zainteresowanie wykazuje Sevilla, choć nadal nie podjęto żadnych poważnych rozmów.

Sprawa Papu Gomeza jest z pewnością bardzo przykra dla każdego sympatyka Atalanty. Argentyńczyk przez wiele lat stanowił o sile ofensywny zespołu z Bergamo. Od połowy grudnia ubiegłego roku 32-latek jest w poważnym konflikcie z trenerem Atalanty. Żaden zawodnik nie może być ważniejszy niż szkoleniowiec, dlatego Gomez szuka nowego klubu.

Kierunek LaLiga?

W połowie stycznia włoskie media informowały o dość istotnej kwestii w sprawie transferu Papu Gomeza. Atalanta rzekomo nie chce sprzedawać piłkarza do ligowego rywala. To mocno komplikuje sprawę, gdyż Papu Gomez był brany pod uwagę przez czołowe ekipy, takie jak Inter czy Juventus.

Wygląda na to, że 32-latek zmieni ligę. Jak informuje Gianluca Di Marzio, wstępne zainteresowanie wykazuje Sevilla. Zespół z LaLiga nie rozpoczął jednak żadnych negocjacji. Czasu pozostało jednak niewiele.

Komentarze

komentarzy