Papu Gomez opuszcza Atalantę. Przenosi się do LaLiga!

 

Po ponad sześciu latach pobytu w Bergamo, Papu Gomez opuszcza Atalantę. W wyniku konfliktu z trenerem, Argentyńczyk musiał poszukać sobie nowego zespołu w zimowym oknie transferowym. Wybór padł na Sevillę. 32-latek powinien zjawić się we wtorek w Hiszpanii, by sfinalizować swoje przenosiny. 

Sprawa Papu Gomeza z pewnością wzbudziła ogromne zaskoczenie wśród kibiców. Argentyńczyk od lat był niezwykle ważną postacią zespołu. Nagle 32-latek został odsunięty na bok. Sam postanowił opublikować dość tajemniczy post na Instagramie, w którym zdradził, że opowie całą historię, kiedy będzie ku temu okazja.

Media informowały natomiast o poważnym konflikcie Gomeza z Gasperinim. Sprawy poszły na tyle za daleko, iż Papu Gomez nie mógł już myśleć o swojej przyszłości w Bergamo. Z tego powodu 32-latek musiał poszukać nowej ekipy.

Papu Gomez zostanie zawodnikiem Sevilli

Wybór padł na Sevillę. Jak informuje m.in. Fabrizio Romano, Gomez już we wtorek zjawi się w Hiszpanii, by przejść testy medyczne oraz podpisać kontrakt do 2024 roku. Atalanta ma zarobić na sprzedaży Argentyńczyka 5,5 miliona euro plus bonusy, które mogą dobić do 3 milionów euro.

Komentarze

komentarzy