Papu Gomez szykuje się do odejścia z Atalanty. Poważny konflikt z trenerem!

Wygląda na to, że Papu Gomez będzie jednym z najatrakcyjniejszych graczy dostępnych na rynku w trakcie zimowego okna transferowego. Ostatnie wydarzenia sugerują bowiem, iż Argentyńczyk opuści Atalantę. Swoim wpisem na Instagramie 32-latek otwarcie zasugerował transfer.

Rozwój zdarzeń z pewnością zaskakuje kibiców ekipy z Bergamo. Papu Gomez od wielu sezonów jest niezwykle ważnym zawodnikiem Atalanty. Podczas ubiegłej kampanii Argentyńczyk strzelił 7 goli oraz zanotował 16 asyst w 36 ligowych występach. W trwającym sezonie Gomez zdołał już czterokrotnie trafić do siatki oraz zaliczyć dwie asysty w dziewięciu meczach Serie A.

Gomez odejdzie z klubu?

W kontekście czysto sportowym Papu Gomez nie ma zatem powodu, by opuścić Atalantę, natomiast zespół z Bergamo zapewne nie chciałby tracić tak ważnego piłkarza. Problem w tym, że 32-latek popadł konflikt z trenerem Gasperinim. Jak twierdzi Fabrizio Romano, Argentyńczyk wymienił kilka ostrych słów z włoskim szkoleniowcem w trakcie przerwy meczu Atalanta – Midtjylland.

Poważny zgrzyt potwierdza wpis Gomeza na Instagramie. Papu poinformował kibiców, iż poznają prawdę, gdy opuści drużynę. 32-latek chce zatem zmienić klub.

 

Komentarze

komentarzy