Patrick Vieira nie utrzymał nerwów na wodzy. Kopnął kibica Evertonu! [WIDEO]

W ramach zaległej, 33. kolejki Premier League, piłkarze Evertonu rywalizowali na własnym obiekcie z Crystal Palace. Choć goście prowadzili do przerwy 2-0 po golach Matety i Ayew, mecz zakończył się wygraną gospodarzy 3-2, która zapewniła ekipa Lamparda utrzymanie w Premier League. W trakcie zamieszania związanego z cennym zwycięstwem „The Toffees”, jeden z kibiców Evertonu zaczął prowokować Patricka Vieirę. Szkoleniowiec Crystal Palace nie utrzymał nerwów na wodzy i kopnął sympatyka gospodarzy.

Dla Evertonu był to bardzo ważny mecz. Ewentualna wygrana gwarantowała „The Toffees” utrzymanie w lidze, niezależnie od wyników ostatniej kolejki Premier League. Po pierwszej połowie rywalizacji, nastroje w szeregach Evertonu z pewnością były dalekie od idealnych. Gospodarze przegrywali 0-2, a dodatkowo Burnley prowadziło w meczu z Aston Villą.

Patrick Vieira kopnął kibica Evertonu

Everton zdołał odwrócić losy rywalizacji. Po golu na 3-2, którego autorem został Dominic Calvert-Lewin, kibice wtargnęli na murawę.  Po końcowym gwizdku, sympatycy „The Toffees” również byli na boisku, świętując utrzymanie w lidze.

Zamieszanie spowodowało, że Patrick Vieira starł się z kibicem Evertonu, który ewidentnie go prowokował. Szkoleniowiec Crystal Palace nie utrzymał nerwów na wodzy i kopnął tego sympatyka. Choć cała sytuacja nie powinna mieć miejsca, gdyż chaos na boisku i wtargnięcie kibiców wynika z braku odpowiedniej kontroli, to Francuz mimo wszystko powinien postarać się o utrzymanie nerwów.

FA prowadzi śledztwo w sprawie tego incydentu.